Home / Ličnosti / NOVI DOUBLE-DOUBLE IZVRSNOG NURKIĆA: Pogledajte 14 poena i 11 skokova najboljeg bh. centra u dramatičnom porazu od Houstona

Ekipa Houstona je slavila pobjedu protiv Portlanda poenima Chrisa Paula u posljednjoj sekundi utakmice

Rocketsi su pregazili Trail Blazerse u prvom poluvremenu, a kod gostiju iz Oregona jedino je Jusuf Nurkić bio svijetla točka.

Nakon plus 22 na poluvremenu  činilo se kako je Portland već izgubio utakmicu.

Poenima Connaughtona na šest sekundi do kraja Portland je došao do izjednačenja rezultata (94:94), ali se zatim ukazao Chris Paul. Na manje od sekundu do kraja pogodio je težak šut za pobjedu Houstona koji je već odavno osigurao prvo mjesto na Zapadu.

Jusuf Nurkić je ostvario novi double-double učinak. Za 33 minute u igri ubacio je 14 poena i 11 skokova.