Home / After Work / Sport / URNEBESNO, IZ SRBIJE: Pogledajte najsmješniji penal sezone, sudac se stvarno “iskazao”

Na utakmici Spartaka i Radničkog viđen je vjerovatno najsmješniji penal ove sezone, koji je dosuđen za domaću ekipu iz Subotice

Igrao se 77. minut kada je glavni sudac Srđan Obradović dosudio drugi penal za Spartak tvrdeći da je lopta pogodila u ruku defanzivca Radničkog Andriju Mijailovića.

Međutim, snimak je pokazao da lopta nije bila ni blizu ruke defanzivca Radničkog, koji su večeras očigledno drastično oštećeni.

Inače, Spartak je ovom pobjedom (2:0) osigurao najmanje četvrto mjesto na tabeli, a oba gola je postigao Nemanja Nikolić iz penala. Gosti iz Niša su u 49. minuti ostali i sa igračem manje, jer je Pavkov zaradio dva žuta kartona u samo jednoj minuti.

Bio je ovo direktni okršaj timova koji se bore za plasman u Europu, pa je sudijska lakrdija na štetu Radničkog time prerasla u još veću nepravdu.