Home / Ličnosti / POVIJESNI USPJEH NIKE KOVAČA: Pogledajte ludi pogodak srbijanskog napadača koji je Frankfurtu osigurao finale Kupa

Kovačeva momčad u polufinalu svladala je u gostima Schalke sa 1:0

Frankfurtski Eintracht, klub koji vodi Niko Kovač, u finalu je Kupa! Kovačeva momčad u polufinalu svladao je u gostima Schalke s 1:0.

Utakmicu u Gelsenkirchenu odlučio je Luka Jović. Mladi srbijanski napadač zabio je majstorski gol 15 minuta prije kraja. Nakon ubačaja iz kuta sjajno se snašao i u skoku petom poslao loptu u mrežu domaćeg kluba.

Posljednjih deset minuta Eintracht je igrao s igračem manje jer je Fernandes zbog grubog prekršaja dobio crveni karton.

U finalu će Eintracht igrati protiv Bayerna koji je sa 6:2 pobijedio Bayer. Zanimljivo, bit će to okršaj aktualnog Kovačevog kluba i kluba koji preuzima sljedeće sezone.