Home / Ličnosti / MOURINHO VEĆ ŽALI ZA NJIM: Zlatan Ibrahimović zabio dvije golčine, pa pokazao kung fu vještine i zaradio žuti karton

Nogometaši L.A. Galaxyja remizirali su na gostovanju kod ekipe San Josea rezultatom 3:3

Opet je u glavnoj ulozi bio švedski internacionalac Zlatan Ibrahimović koji je s dva pogodka bio i igrač utakmice. Ibra je svoj tim doveo u vodstvo u prvoj minuti utakmice, a potom jeu 25 minutu povisio na 3:1.

No, to ipak nije bilo dovoljno za pobjedu timu iz Los Angelesa, jer su domaći u  59. minuti preko Wondoloeskog stigli do poravnanja.

Da sve ne bi prošlo bez incidenata pobrinuo se Zlatan, pokazavši i kung fu vještine, uostalom pogledajte kako je bilo.