Home / Ličnosti / Izašli prekriveni krvlju: Pogledajte stravičan sudar Girouda i američkog stopera

FRANCUSKI navijači u strahu su gledali kako Olivier Giroud s velikim povezom oko glave izlazi s terena u 56. utakmici prijateljske utakmice između Francuske i SAD-a.

Francuski napadač se kod jednog kornera strašnim udarcem glavama sudario s američkim stoperom Mattom Miazgom. Amerikanac je glavom prekrivenom krvlju ležao na travnjaku, a Giroudu je pukla arkada zbog čega mu je lice također bilo krvavo.

Obojica su odmah izašli iz igre, a liječnik francuske reprezentacije potvrdio je da je, na sreću, riječ samo o lakšoj ozljedi francuskog napadača te da mu nastup u Rusiji nije ugrožen. Miazga je zaradio 15 šavova na glavi i najvjerojatnije ima potres mozga.
Mlada i potpuno neiskusna reprezentacija SAD-a senzacionalno je vodila 1:0 golom Greena iz 44. minute da bi Francuze velike blamaže spasio Kylian Mbappe 12 minuta prije kraja susreta.