Home / After Work / Sport / NAPIŠI KO JE PO TEBI UPRAVU: Buffon ima poruku za sudiju Olivera…

NAPIŠI KO JE PO TEBI UPRAVU: Buffon ima poruku za sudiju Olivera…

Real Madrid i Juventus odigrali su sinoć sjajan meč, u kojem je Stara dama slavila, ali na kraju ostala bez plasmana u Ligu prvaka.

Gosti iz Italije imali su do 93. minute prednost od 3:0, a onda je engleski sudija Michael Oliver svirao penal za Kraljeve, koji je nakon bure protesta u pogodak, pet minuta kasnije, pretvorio Ronaldo.

Zbog prigovora i burne reakcije crveni karton je dobio i Buffon. Legendarni golman nije bio zadovoljan sudijskom odlukom. Uostalom, žestoko su protestvovali u ostali igrači Juventusa.

– Sudija ne može da bude toliko ciničan da uništi napor cijelog tima. Ljudsko biće ne može da odstrani tim kao što je ovaj! Ako želiš da budeš glavni lik, protagonista, sjedi sa svojom suprugom. Oliver ima kantu za smeće umjesto srca – rekao je Buffon.

6D889207-0D27-4891-A033-82A585B6F206