Home / After Work / NEYMAR SE OZLIJEDIO U suzama napustio teren, iznijeli ga na nosilima

NEYMAR SE OZLIJEDIO U suzama napustio teren, iznijeli ga na nosilima

U 27. KOLU francuskog prvenstva PSG je u derbiju slavio protiv Marseillea s 3:0. Parižani su poveli već u 10. minuti odličnim potezom Mbappéa, drugi gol stigao je nakon nespretne reakcije braniča gostiju Rolanda u 28. minuti koji je skrenuo loptu u vlastitu mrežu, da bi konačni rezultat postavio Cavani u 55. minuti.

Veliku pobjedu PSG-a zasjenila je ozljeda njihovog najboljeg igrača – Neymara. Najskuplji nogometaš svijeta ozlijedio se u 77. minuti susreta. Brazilac je nezgodno stao na svoju desnu nogu te je najvjerojatnije ozlijedio gležanj i pitanje je koliko će izbivati van terena.

Veliki je to udarac za francuskog velikana prije uzvratne utakmice protiv Real Madrida.

PSG je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka izgubio u gostima kod Reala s 3:1, a čelnici bogatog PSG-a u Brazilcu su vidjeli nadu koja će im donijeti veliki preokret protiv Madriđana 6. ožujka i plasman u četvrtfinale najelitnijeg europskog klupskog natjecanja